search

Roller z wypustkami CROSSFIT EVA 33CM 4FIZJO – różne kolory

29,99 zł brutto

(24.38 zł netto)

Wszechstronne zastosowanie to charakteryzuje  Roller Eva. Wałek świetnie spisuje się podczas rozluźniania mięśni po treningu. Dzięki wypustkom masującym efekt rolowania będzie jeszcze bardziej skuteczny. Doskonale sprawdzi się  do autoterapii w postaci punktowego i precyzyjnego automasażu wybranych partii ciała.

Producent: 4Fizjo
Kolor:
Ilość
Wysyłka w 24 godziny

ROLLER Z WYPUSTKAMI CROSSFIT EVA 33CM 4FIZJO

Wszechstronnym zastosowaniu to charakteryzuje  Roller Eva. Wałek świetnie spisuje się podczas rozluźniania mięśni po treningu. Dzięki wypustkom masującym efekt rolowania będzie jeszcze bardziej skuteczny. Doskonale sprawdzi się  do autoterapii w postaci punktowego i precyzyjnego automasażu wybranych partii ciała.

Zalety stosowania:

Po treningu mięśnie są obolałe i mało mobilne. Do prawidłowej regeneracji potrzeba im wody, tlenu oraz substancji odżywczych. Dzięki wywieranemu uciskowi rolowanie poprawia dopływ krwi wraz z tlenem, substancjami odżywczymi oraz wodą do tkanek, dzięki czemu mięśnie oraz otaczająca je powięź będą regenerować się dużo szybciej.

Roller dogłębnie rozluźnienia mięśnie i powięzie. Ćwiczenia przy użyciu rollera pozwolą zminimalizować miejscowe dolegliwości bólowe, rozluźnić nadmiernie napięte mięśnie oraz przyspieszą ich regenerację. Systematyczne stosowanie rollera do masażu przyczynia się do zmniejszenia ryzyka kontuzji i urazów podczas aktywności fizycznych. Roller jest niezwykle skuteczny podczas pracy z okolicami mięśni przedramion, łydek oraz mięśniami podeszwy.

Roller z wypustkami CROSSFIT EVA 33CM 4FIZJO 1,3.jpg

Jakość wykonania: 

Materiał z jakiego wykonane są  rollery to najwyższej jakości pianka EVA. Gęstość panki dobrana w idealny sposób. Dodatkowo materiał jest hipoalergiczny oraz bezzapachowy. Spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Wałek jest wodoodporny. Zapewnia to najwyższą higienę użytkowania. Po każdym treningu możesz swobodnie umyć.

Roller z wypustkami CROSSFIT EVA 33CM 4FIZJO 1,41.jpg

Specyfikacja:

  • Długość: 33 cm;
  • Średnica: 14 cm;
  • Twardość: Roller twardy;
  • Kolory: Czarny, Niebieski;
  • Materiał: Pianka EVA;
  • Producent: 4FIZJO.

Roller z wypustkami CROSSFIT EVA 33CM 4FIZJO 1,2.jpg

Zobacz także

chat Komentarze (0)